¨Hizmet Bulutu¨ veya ¨Bulut¨ nedir, ne işe yarar?
Bulut veya Hizmet Bulutu basit anlamıyla internet üzerinden sağlanan hizmettir. Kullanıcılar sadece bir tarayıcı vasıtası ile internet üzerinden işlemlerini gerçekleştirirler. SuperMusteri.com’un çığır açan özelliği ise bunu Türkiye’de ilk defa telefon konuşmaları ve sosyal haberleşme ağları üzerinden sağlaması. Bunun üzerine son derece gelişmiş Çağrı Merkezi ve CRM özellikleri eklenince küçük firmaların sanal santral ihtiyaçlarından orta ve büyük Çağrı Merkezlerinin ithiyaçlarına cevap verecek kadar gelişmiş ve ölçeklenebilir bir servis ortaya oldu.
Sabit yatırım yok, lisans yazılım yatırımı yok, bakım maliyeti yok, işinizin dönemsel dalgalanmalarına karşı esnek büyüme ve küçülme opsiyonları var, tüm bu hizmetleri sadece aylık belirli bir ücrete ¨ Kiralayarak¨ sahip oluyorsunuz.
Hem evet hem hayır. Mevcut sistemleri ile entegre olarak kullanan müşterilerimizin yanında, ne kadar büyük yatırım yapmış olsalar da, fayda/maliyet analizi sonucunda tüm hizmetlerini AloTech‘e taşıyan müşterilerimiz de var. Detaylı bilgi için teknik ekibimize danışmanızı kuvvetle öneriyoruz.​
İletişim bölümündeki numara ve eposta adreslerinden hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz. Proje yöneticilerimiz ve teknik personelimizin alacağı bilgiler ve açılacak hesaplarla birlikte ; sistemi kullanmaya başlayabilirsiniz​.